אודות נמדר בתים

על החברה

חברת נמדר בתים נוסדה בשנת 1994 על ידי בני נמדר, מהראשונים בענף הבנייה לפנות אל טכנולוגיות בנייה חדשניות ופורצות דרך בעולם, שלא היו נפוצות עד אז בישראל. מאז ועד היום עובר קו החדשנות בבניה למגורים ומסחר, כחוט השני בכל אחד מהפרויקטים הייחודים אותם מקימה החברה ברחבי הארץ.

הסטנדרטים הגבוהים של חברת נמדר בתים, מציגים איכות בניה מהגבוהות בישראל לצד חדשנות והקפדה מחמירה בכל שלבי הבנייה, החל משלב מיקום אתר הבנייה דרך שלב התכנון האדריכלי ועד הבנייה בפועל.

החברה שמה דגש רב על איכות הסביבה והקיימות בפרויקטים אותם היא מקימה, תוך קבלת ייעוץ מלווה ממומחי שימור מבנים, שימור טבע וסביבה, ועמידה בתקנים המחמירים ביותר.

חזון החברה

אדם הרוכש דירה אינו רוכש לבנים. גם לא קירות. הוא רוכש טריטוריה לביטוי חייו בחיק משפחתו. מקום בו יעביר את מרבית חייו, על רגעיהם המשמחים, הדרמטיים ואף הפחות נעימים. מקום בו יבטא את רגשותיו ועולמו הפנימי, יחנך את ילדיו וישאף לקיים קן חם, אוהב ובטוח לבני ביתו. עבורנו בחברת 'נמדר בתים' – הלקוחות הם חלק ממשפחת החברה. הם עומדים בראש סדר עדיפויותינו. הם חלק שותף לעשייה. על כן, ובהתאם לערכי החברה, נהנים לקוחות החברה מליווי צמוד ,שירות חם ואוהב של כל מחלקותינו לאורך כל התהליך. עבורנו בחברת 'נמדר בתים' – המילה "חלומות" אינה קיימת בלקסיקון. עבורנו יש רק  "יעדים להגשמה", ואלו תפקידם אחד – לשרת את רווחת חייהם של האנשים שבוחרים לגור בפרויקטים שאנו בונים.  

החברה רואה חשיבות רבה בתרומה לקהילה ומאמינה כי לא המשכן הוא היעד אלא האדם. רווחתו והתמזגותו של הפרט בקהילה חיה נושמת תוססת ויוצרת –  הוא המטרה.  תכנון הפרויקטים של החברה שם את האדם במרכז ואת צרכיו. וצרכיו הפרטיים הם חלק ממארג שלם ונרחב בקהילה שלמה. בהתאמה לערכים אלו מובילה חברת 'נמדר בתים' פרויקטים רבים למען הקהילה, יוצרת פעילויות משותפות יחדיו עם כל עובדי החברה, מעניקה חסות ליחידים ולמוסדות וכן מטמיעה ערכים אלה כערך עליון לעובדיה.